Team

Herbert Oostenbrink

Hardenberg, 1962 oostenbrink@fysiotherapieslagharen.nl

Twentse academie voor Fysiotherapie 1985
Sinds 1985 algemeen fysiotherapeut in Slagharen (1994 maatschaplid)

Ademhalingsproblematiek /hyperventilatie
Astma / COPD (beweegprogramma)
Chronische pijn
Houdingstherapie
Manuele therapie methode Marsman en Mulligan
Overgewicht/Obesitas
Revalidatie na COVID
Rugscholing
Schouderproblematiek
Shockwave

BIG-nummer 69034627504

Marion Pot - Klok

Hardenberg, 1990 pot@fysiotherapieslagharen.nl

Fysiotherapie Hanzehogeschool Groningen 2012

Ademtechnieken
Astma / COPD (beweegprogramma)
Bekkenproblematiek tijdens en na zwangerschap
Handtherapie
Medical Taping
Osteoporose
Perifeer arterieel vaatlijden en training
Revalidatie na COVID
Schouderproblematiek
Shockwave

BIG-nummer 59915627104

Bert Renting

Oosterhesselen, 1962 renting@fysiotherapieslagharen.nl

Twentse academie voor Fysiotherapie 1985
Sinds 1987 algemeen fysiotherapeut in Slagharen (1994 maatschaplid)

Medical Taping
Manuele therapie methode HBF en Mulligan
Parkinson
RSI / CANS
Rugscholing
Shockwave

BIG-nummer 69034804304

Myrthe Schutte-Hamhuis

Hardenberg, 1992 schutte@fysiotherapieslagharen.nl

Fysiotherapie Hanzehogeschool Groningen 2013
Sinds 2019 algemeen fysiotherapeut in Slagharen (2020 maatschapslid)
Oedeemtherapeut

Bekkenproblematiek tijdens en na zwangerschap
Incontinentieproblematiek
Medical Taping
Mastitis
Oncologie (OncoNet Fysiotherapeut)
Osteoporose
Perifeer arterieel vaatlijden en training
Shockwave
Stressmanagement en lichaamsbewustwording

BIG-nummer 19917281604

Noelle Snippe

Vriezenveen, 2001 snippe@fysiotherapieslagharen.nl

Fysiotherapie Saxion Enschede 2023

BIG-nummer 29932488704

Isa Merkuur

Alkmaar 2000 merkuur@fysiotherapieslagharen.nl

Oefentherapeut Hogeschool Amsterdam 2023

Kinderoefentherapeut i.o.

Reina de Leeuw-Overhein

Raalte, 1967 deleeuw@fysiotherapieslagharen.nl

administratief medewerker

Uw browser is niet up-to-date!
U maakt gebruik van een oude, achterhaalde internet browser.

Om deze website te kunnen bezoeken raden wij u aan uw browser te updaten.